Задать город Каменец-Подольский по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт RespublicaFEST в Каменец-Подольском - 1

RespublicaFEST

Каменец-Подольский, 04 сентября 2015 г, 13:00
Руська Брама Руська Брама
Каменец-Подольский
+380445905555
Продажа закрыта
Найбільш атмосферний фестиваль музики і стріт-арту RespublicaFEST пройде з 31 серпня по 2 вересня 2018. Мікс різноманітної музики, мистецьких проектів, освітніх панелей і програм міжнародного обміну вже давно зробили фестиваль місцем зустрічі і спілкування музичної ком’юніті України. У 2018-му RespublicaFEST змінить свою концепцію, стане ще більш концептуальним і різноманітним. Публіка отримає незабутні музичні враження і відпочинок, а музиканти і арт-менеджери зможуть отримати шанс налагодити міжнародну співпрацю з безліччю партнерів фестивалю. Місце проведення поки тримається в таємниці. Але організатори обіцяють, що локація, як завжди, буде вкрай барвистою і по-своєму унікальною.

Заказать и купить билеты на RespublicaFEST можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт RespublicaFEST в Каменец-Подольском состоится 04 сентября 2015 г, 13:00, Руська Брама.

Найбільш атмосферний фестиваль музики і стріт-арту RespublicaFEST пройде з 31 серпня по 2 вересня 2018.

Мікс різноманітної музики, мистецьких проектів, освітніх панелей і програм міжнародного обміну вже давно зробили фестиваль місцем зустрічі і спілкування музичної ком’юніті України. У 2018-му RespublicaFEST змінить свою концепцію, стане ще більш концептуальним і різноманітним.

Публіка отримає незабутні музичні враження і відпочинок, а музиканти і арт-менеджери зможуть отримати шанс налагодити міжнародну співпрацю з безліччю партнерів фестивалю.

Місце проведення поки тримається в таємниці. Але організатори обіцяють, що локація, як завжди, буде вкрай барвистою і по-своєму унікальною.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber