Задать город Каменец-Подольский по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Respublica 2015 в Каменец-Подольском - 1

Respublica 2015

Каменец-Подольский, 04 сентября 2015 г, 13:00
Стара Фортеця Стара Фортеця
Каменец-Подольский
+380445905555
Продажа закрыта
Ювілейна «Республіка»: нові локації та головна сценаВосени «Республіка»  відсвяткує свій перший ювілей – 5 років, тому цьогоріч на фестивалі буде ще більше локацій для наших улюблених фестивальників. Традиційно Головна сцена фестивалю гримітиме протягом 3-х днів 4,5 і 6 вересня. З вечора і до 23:00. Програма головної сцени.П'ятниця, 4 вересня 2015 рокуНатолічSinoptikMegamasSStoned JesusEpoletsMorphine SufferingТостерДахаБрахаСубота, 5 вересня 2015 рокуТроє на диваніDance Party.Dance! Dance!ВагоновожатыеSkinhateTKN (Тонкая Красная Нить)BruttoOnukaНеділя, 6 вересня 2015 рокуFriday StoryМольфаFontalizaJinjerКожаный оленьO.TorvaldБумбоксBahromaДля «республіканців» звучатимуть різноманітні музичні стилі, улюблені гурти, та, можливо, для когось щось нове. Орієнтовно, головна сцена звучатиме з 15:00.Сцена “Тунель” знаходитиметься у кам’яних валах на території фестивалю (Нова Фортеця) та триватиме у вечірній та нічний час. П'ятниця, 4 вересня 2015 рокуSuperkeksInfinite TalesSomali yacht clubSimon StoneХамерман знищує вірусиThe Paints of Past MemoriesСубота, 5 вересня 2015 рокуHIELSGive me the LightPatsanoth5 VymirОстров добрых надеждДай Дарогу!FarinhateDASHНеділя, 6 вересня 2015 рокуDSPLYBeyond This PlaceKarmakcomaGara’s GlitchСерцевий нападStreet FamesДенна сцена на Ратуші буде присвячена об’єднанню культур та національностей, які проживають на Поділлі. Перший оголошений артист на денній сцені... Симфонічний оркестр Хмельницької філармонії.Новинка –  сцена Art DVIR на фортечній стіні (терасі) для тих, хто втомився від галасу та хоче перепочити під спокійну акустичну музику. Лайтова атмосфера чіл-аут зони з 17:00. П'ятниця, 4 вересня 2015 рокуPIANOFlying SwanSasha BooleMarina Krut ProjectDaKookaSECRET AVENUEСубота, 5 вересня 2015 рокуDZIERZYNSKI BITZПНДКолос (Фіолет)Один в каноеPanivalkovaНеділя, 6 вересня 2015 рокуЛеді АрлетTik TuZapaskaVOSMOYТакож новою локацією стане платне наметове містечко на території Електростанції, де 5 вересня відбуватимуться нічні вечірки від формації камерних вечірок REDROOM: VALTA (Київ), Sojka, FTBT, Nuem, Vj Kidik.А для шанувальників регі музики 4 та 5 вересня діятиме ще й регі сцена на території фестивалю з музичними гостями: П'ятниця:Plusstepper live (Одеса)Shmir Soundsystem (Тернопіль)Whatafunk (Луцьк)Субота:Djamaica (Львів)Max Rudskoi (Ужгород)Nazar-I (Черкаси)АКЦІЇ на фестивалі: “Здай телевізор – отримай квиток” діятиме для перших 20-ти активістів з телевізорами. Respublica Food – ярмарок їжі - відбудеться перший фестиваль їжі і вуличного стилю. У контексті заходу будуть представлені учасники кращих фестивалів вуличної їжі Україні, українські бренди одягу, виступлять музичні колективи. До художньої частини організатори виріщили залучити активніше громаду: в рамках проекту "Стіна" місцевих мешканців Кам’янця-Подільського заохочують підказати, які стіни в місті вони би хотіли перетворити на полотна для графіті. Ювілейна «Республіка» - це нові локації, цікаві учасники, стріт-арт та різноманітні акції.

Заказать и купить билеты на Respublica 2015 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Respublica 2015 в Каменец-Подольском состоится 04 сентября 2015 г, 13:00, Стара Фортеця.

Ювілейна «Республіка»: нові локації та головна сцена

Восени «Республіка»  відсвяткує свій перший ювілей – 5 років, тому цьогоріч на фестивалі буде ще більше локацій для наших улюблених фестивальників.

Традиційно Головна сцена фестивалю гримітиме протягом 3-х днів 4,5 і 6 вересня. З вечора і до 23:00.
Програма головної сцени.

П'ятниця, 4 вересня 2015 року

Натоліч
Sinoptik
MegamasS
Stoned Jesus
Epolets
Morphine Suffering
Тостер
ДахаБраха

Субота, 5 вересня 2015 року
Троє на дивані
Dance Party.Dance! Dance!
Вагоновожатые
Skinhate
TKN (Тонкая Красная Нить)
Brutto
Onuka
Неділя, 6 вересня 2015 року
Friday Story
Мольфа
Fontaliza
Jinjer
Кожаный олень
O.Torvald
Бумбокс
Bahroma
Для «республіканців» звучатимуть різноманітні музичні стилі, улюблені гурти, та, можливо, для когось щось нове. Орієнтовно, головна сцена звучатиме з 15:00.
Сцена “Тунель” знаходитиметься у кам’яних валах на території фестивалю (Нова Фортеця) та триватиме у вечірній та нічний час.

П'ятниця, 4 вересня 2015 року

Superkeks
Infinite Tales
Somali yacht club
Simon Stone
Хамерман знищує віруси
The Paints of Past Memories

Субота, 5 вересня 2015 року
HIELS
Give me the Light
Patsanoth
5 Vymir
Остров добрых надежд
Дай Дарогу!
Farinhate
DASH

Неділя, 6 вересня 2015 року
DSPLY
Beyond This Place
Karmakcoma
Gara’s Glitch
Серцевий напад
Street Fames

Денна сцена на Ратуші буде присвячена об’єднанню культур та національностей, які проживають на Поділлі. Перший оголошений артист на денній сцені... Симфонічний оркестр Хмельницької філармонії.

Новинка –  сцена Art DVIR на фортечній стіні (терасі) для тих, хто втомився від галасу та хоче перепочити під спокійну акустичну музику. Лайтова атмосфера чіл-аут зони з 17:00.

П'ятниця, 4 вересня 2015 року

PIANO
Flying Swan
Sasha Boole
Marina Krut Project
DaKooka
SECRET AVENUE

Субота, 5 вересня 2015 року
DZIERZYNSKI BITZ
ПНД
Колос (Фіолет)
Один в каное
Panivalkova

Неділя, 6 вересня 2015 року
Леді Арлет
Tik Tu
Zapaska
VOSMOY

Також новою локацією стане платне наметове містечко на території Електростанції, де 5 вересня відбуватимуться нічні вечірки від формації камерних вечірок REDROOM: VALTA (Київ), Sojka, FTBT, Nuem, Vj Kidik.

А для шанувальників регі музики 4 та 5 вересня діятиме ще й регі сцена на території фестивалю з музичними гостями:
П'ятниця:
Plusstepper live (Одеса)
Shmir Soundsystem (Тернопіль)
Whatafunk (Луцьк)
Субота:
Djamaica (Львів)
Max Rudskoi (Ужгород)
Nazar-I (Черкаси)

АКЦІЇ на фестивалі: “Здай телевізор – отримай квиток” діятиме для перших 20-ти активістів з телевізорами.

Respublica Food – ярмарок їжі - відбудеться перший фестиваль їжі і вуличного стилю. У контексті заходу будуть представлені учасники кращих фестивалів вуличної їжі Україні, українські бренди одягу, виступлять музичні колективи.

До художньої частини організатори виріщили залучити активніше громаду: в рамках проекту "Стіна" місцевих мешканців Кам’янця-Подільського заохочують підказати, які стіни в місті вони би хотіли перетворити на полотна для графіті.

Ювілейна «Республіка» - це нові локації, цікаві учасники, стріт-арт та різноманітні акції.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber