Festival Respublica FAMILY FEST in Kamyanets-Podilsky - 1

Respublica FAMILY FEST

Kamyanets-Podilsky, 22-24 June 2018 , 15:00
Руська Брама Руська Брама
Kamyanets-Podilsky
+380445905555
200 - 400 UAH
Left to event:
2018
5
22
15
00
  • Minutes
  • Hours
  • Days
Respublica FAMILY FEST-найбільший музичний та стріт-арт фестиваль України.Унікальна локація, креативна концепція та завжди неповторна програма, зробили його одним із найвидовишніших заходів країни. 3 дні, 2 сцени, 30 кращих артистів рок, інді, та електронної сцени в найатмосфернішій фестивальній локації-Старій фортеці. Завдяки унікальній атмосфері, поєднанню духу старовинного міста та сучасного мистецтва, кожного року фестиваль збирає декілька тисяч відвідувачів з різних куточків України та Европи. Чарівне старовинне місто Кам'янець-Подільський за кількістю памяток поступається лише Києву та Львову.Найбільша цінність міста-практично повністю збережений історичний центр та Стара фортеця. В дні фестиваля в місті також проходить другий міжнародний кінофестиваль “Бруківка” , та міжнародний художній пленер. Найкраща нагода відвідати старовинне історичне місто, як з друзями так і з сім'єю, незабутній мистецький вікенд в перлині України, стародавньому Камянці-Подільському.

Order and buy tickets on Respublica FAMILY FEST you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Festival Respublica FAMILY FEST in Kamyanets-Podilsky will held 22-24 June 2018 , 15:00, Руська Брама.

Respublica FAMILY FEST-найбільший музичний та стріт-арт фестиваль України.Унікальна локація, креативна концепція та завжди неповторна програма, зробили його одним із найвидовишніших заходів країни.

3 дні, 2 сцени, 30 кращих артистів рок, інді, та електронної сцени в найатмосфернішій фестивальній локації-Старій фортеці. Завдяки унікальній атмосфері, поєднанню духу старовинного міста та сучасного мистецтва, кожного року фестиваль збирає декілька тисяч відвідувачів з різних куточків України та Европи.

Чарівне старовинне місто Кам'янець-Подільський за кількістю памяток поступається лише Києву та Львову.Найбільша цінність міста-практично повністю збережений історичний центр та Стара фортеця.

В дні фестиваля в місті також проходить другий міжнародний кінофестиваль “Бруківка” , та міжнародний художній пленер.

Найкраща нагода відвідати старовинне історичне місто, як з друзями так і з сім'єю, незабутній мистецький вікенд в перлині України, стародавньому Камянці-Подільському.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber